Selected image for HOROZ Лед светилка надградна 016-045-0010 црнa сандра 10

HOROZ Лед светилка надградна 016-045-0010 црнa сандра 10

Хомакс
840ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

HOROZ Лед светилка надградна 016-045-0010 црнa сандра 10

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
POHW8ZPJ1W

EAN /   код

EAN /   код
ANBZ1TY341
840ДЕН

Опис на производот

HOROZ Лед светилка надградна 016-045-0010 црнa сандра 10

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
POHW8ZPJ1W

EAN /   код

EAN /   код
ANBZ1TY341
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.