Selected image for HOROZ Рефлектор 068-011-0020 6400к аслан/с20

HOROZ Рефлектор 068-011-0020 6400к аслан/с20

580ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

HOROZ Рефлектор 068-011-0020 6400к аслан/с20

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.81 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P9BW81IWPB

EAN /   код

EAN /   код
ANFK2TYACR
580ДЕН

Опис на производот

HOROZ Рефлектор 068-011-0020 6400к аслан/с20

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.81 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P9BW81IWPB

EAN /   код

EAN /   код
ANFK2TYACR
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.