Selected image for HOROZ Сијалица 001-014-0004 4200к е14 филамент фламе-4

HOROZ Сијалица 001-014-0004 4200к е14 филамент фламе-4

70ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

HOROZ Сијалица 001-014-0004 4200к е14 филамент фламе-4

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
GL058WJ88D

EAN /   код

EAN /   код
AN8XEOZDDS
70ДЕН

Опис на производот

HOROZ Сијалица 001-014-0004 4200к е14 филамент фламе-4

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
GL058WJ88D

EAN /   код

EAN /   код
AN8XEOZDDS
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.