Selected image for HOROZ Спојка за шина 096-001-0001 бела

HOROZ Спојка за шина 096-001-0001 бела

90ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Спојка за шина 096-001-0001 бела

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
4N7GC72BFQ

EAN /   код

EAN /   код
AN6SCFAQ43
90ДЕН

Опис на производот

HOROZ Спојка за шина 096-001-0001 бела

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
4N7GC72BFQ

EAN /   код

EAN /   код
AN6SCFAQ43
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.