Selected image for HOROZ Штекер двоен 112-100-0002 атом

HOROZ Штекер двоен 112-100-0002 атом

Хомакс
420ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

HOROZ Штекер двоен 112-100-0002 атом

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
IU1GCVWGSZ

EAN /   код

EAN /   код
ANLVCFA7U6
420ДЕН

Опис на производот

HOROZ Штекер двоен 112-100-0002 атом

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
IU1GCVWGSZ

EAN /   код

EAN /   код
ANLVCFA7U6
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.