Selected image for HOROZ Светилка вградлива 016-015-0012 6400к 12w

HOROZ Светилка вградлива 016-015-0012 6400к 12w

Хомакс
530ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Светилка вградлива 016-015-0012 6400к 12w

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
G4HW8HWAQS

EAN /   код

EAN /   код
AN6S1TY8CK
530ДЕН

Опис на производот

HOROZ Светилка вградлива 016-015-0012 6400к 12w

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
G4HW8HWAQS

EAN /   код

EAN /   код
AN6S1TY8CK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.