Selected image for HOROZ Светилка вградлива 016-016-0006 3000к 6w

HOROZ Светилка вградлива 016-016-0006 3000к 6w

200ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Светилка вградлива 016-016-0006 3000к 6w

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
S0HW898T5G

EAN /   код

EAN /   код
AN1Q1TYV99
200ДЕН

Опис на производот

HOROZ Светилка вградлива 016-016-0006 3000к 6w

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
S0HW898T5G

EAN /   код

EAN /   код
AN1Q1TYV99
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.