Selected image for HOROZ Светло ѕидно хл993л

HOROZ Светло ѕидно хл993л

110ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Светло ѕидно хл993л

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
IY7KKVFDQ2

EAN /   код

EAN /   код
AN40QKETIL
110ДЕН

Опис на производот

HOROZ Светло ѕидно хл993л

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
IY7KKVFDQ2

EAN /   код

EAN /   код
AN40QKETIL
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.