Selected image for HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0036 вега-36

HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0036 вега-36

340ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0036 вега-36

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
XF7GC3YPNY

EAN /   код

EAN /   код
ANXQCFA9JJ
340ДЕН

Опис на производот

HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0036 вега-36

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
XF7GC3YPNY

EAN /   код

EAN /   код
ANXQCFA9JJ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.