Selected image for HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0060 вега-60

HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0060 вега-60

480ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0060 вега-60

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
QS7GC6AH1O

EAN /   код

EAN /   код
ANTQCFA14A
480ДЕН

Опис на производот

HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0060 вега-60

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
QS7GC6AH1O

EAN /   код

EAN /   код
ANTQCFA14A
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.