Selected image for HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0100 вега-100

HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0100 вега-100

Хомакс
740ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0100 вега-100

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
CR7GCMV849

EAN /   код

EAN /   код
ANEQCFA50T
740ДЕН

Опис на производот

HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0100 вега-100

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
CR7GCMV849

EAN /   код

EAN /   код
ANEQCFA50T
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.