Selected image for HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0150 вега-150

HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0150 вега-150

810ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0150 вега-150

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
AP7GCVCQAZ

EAN /   код

EAN /   код
ANOQCFAOKS
810ДЕН

Опис на производот

HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0150 вега-150

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
AP7GCVCQAZ

EAN /   код

EAN /   код
ANOQCFAOKS
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.