Selected image for HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0200 вега-200

HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0200 вега-200

980ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0200 вега-200

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
XR7GCT3WO8

EAN /   код

EAN /   код
ANKQCFAUDB
980ДЕН

Опис на производот

HOROZ Трафо за лед лента 082-001-0200 вега-200

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
XR7GCT3WO8

EAN /   код

EAN /   код
ANKQCFAUDB
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.