Selected image for HOROZ Вградено светло 015-007-0050

HOROZ Вградено светло 015-007-0050

80ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

HOROZ Вградено светло 015-007-0050

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
4VWSHTEQIE

EAN /   код

EAN /   код
ANMYLGHCVF
80ДЕН

Опис на производот

HOROZ Вградено светло 015-007-0050

Спецификации

Бренд
HOROZ

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
4VWSHTEQIE

EAN /   код

EAN /   код
ANMYLGHCVF
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.