Selected image for HP Принтер Laser 107w
Ново

HP Принтер Laser 107w

AНАНАС ШОП
8.415 ДЕНЗаштеда 1.975 ДЕН
6.440ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

HP Принтер Laser 107w

Моќта на вашиот печатач на дланка
Добијте едноставно поставување и печатете и скенирајте од вашиот телефон со апликацијата HP Smart.
Вашиот уред, ваш избор
Лесно печатете од различни паметни телефони и таблети.
Проширете го опсегот на печатење
Лесно споделете ресурси - пристапете и печатете со безжична мрежа.
Нема мрежа, нема проблем
Поврзете го вашиот паметен телефон или таблет директно со вашиот печатач - и лесно печатете без пристап до мрежа.
Брзо печатење
Добијте брзина на печатење до 20 стр./мин.

Карактеристики:
Брзина на печатење црно (ISO, A4) До 20 ppm 1
Првата страница излезена црна (A4, подготвена) Брзо за 8,3 сек
Работен циклус (месечен, А4) До 10.000 страници
Квалитет на печатење црно (најдобар) До 1.200 x 1.200 dpi
Технологија за печатење Ласерски
Поврзување, стандард
Приклучок за USB 2.0 со висока брзина, безжичен 802.11 b/g/n
Брзина на процесорот 400 MHz
Максимална меморија 64 MB

Спецификации

Бренд
HP

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
1

Ананас ID

Шифра на производот
G0IPSKMXOR

EAN /   код

EAN /   код
AN8ZJUOZC0
8.415 ДЕНЗаштеда 1.975 ДЕН
6.440ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

HP Принтер Laser 107w

Моќта на вашиот печатач на дланка
Добијте едноставно поставување и печатете и скенирајте од вашиот телефон со апликацијата HP Smart.
Вашиот уред, ваш избор
Лесно печатете од различни паметни телефони и таблети.
Проширете го опсегот на печатење
Лесно споделете ресурси - пристапете и печатете со безжична мрежа.
Нема мрежа, нема проблем
Поврзете го вашиот паметен телефон или таблет директно со вашиот печатач - и лесно печатете без пристап до мрежа.
Брзо печатење
Добијте брзина на печатење до 20 стр./мин.

Карактеристики:
Брзина на печатење црно (ISO, A4) До 20 ppm 1
Првата страница излезена црна (A4, подготвена) Брзо за 8,3 сек
Работен циклус (месечен, А4) До 10.000 страници
Квалитет на печатење црно (најдобар) До 1.200 x 1.200 dpi
Технологија за печатење Ласерски
Поврзување, стандард
Приклучок за USB 2.0 со висока брзина, безжичен 802.11 b/g/n
Брзина на процесорот 400 MHz
Максимална меморија 64 MB

Спецификации

Бренд
HP

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
1

Ананас ID

Шифра на производот
G0IPSKMXOR

EAN /   код

EAN /   код
AN8ZJUOZC0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.