Selected image for HTP Детско седиште за велосипед KIKI сино

HTP Детско седиште за велосипед KIKI сино

AНАНАС ШОП
3.500 ДЕНЗаштеда 610 ДЕН
2.890ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Сина

Опис на производот

Се прицврстува на предната рамка на седиштето на овални и кружни цевки помеѓу 22 и 30мм.
Наменетo за деца од 9 месеци до 3 години
Носивост до 15 килограми. 
Едноставно монтирање и расклопување на седиштето
Сертифицирано според EN14344.
Појас со три точки на заклучување
Ремени за стапалата на детето

Спецификации

Бренд
HTP

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
SFET6Z0YXR

EAN /   код

EAN /   код
5310311009834
3.500 ДЕНЗаштеда 610 ДЕН
2.890ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Се прицврстува на предната рамка на седиштето на овални и кружни цевки помеѓу 22 и 30мм.
Наменетo за деца од 9 месеци до 3 години
Носивост до 15 килограми. 
Едноставно монтирање и расклопување на седиштето
Сертифицирано според EN14344.
Појас со три точки на заклучување
Ремени за стапалата на детето

Спецификации

Бренд
HTP

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
SFET6Z0YXR

EAN /   код

EAN /   код
5310311009834
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.