Selected image for HTP Седиште за велосипед детско сиво

HTP Седиште за велосипед детско сиво

AНАНАС ШОП
3.600 ДЕНЗаштеда 610 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Детско седиште за велосипед
Се прицврстува на задната рамка на седиштето на овални и кружни цевки помеѓу 30 и 36мм.
Наменетo за деца од 9 до 22кг.
Едноставно монтирање и расклопување на седиштето
Сертифицирано според EN14344.
Појас со три точки на заклучување
Ремени за стапалата на детето
Рефлектор на задниот дел за дополнителна безбедност

Спецификации

Бренд
HTP

Карактеристики

Тип на велосипед
Урбан
Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Максимална тежина на корисникот
22 kg

Ананас ID

Шифра на производот
4FET6ZB7RP

EAN /   код

EAN /   код
5310311009858
3.600 ДЕНЗаштеда 610 ДЕН
2.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Детско седиште за велосипед
Се прицврстува на задната рамка на седиштето на овални и кружни цевки помеѓу 30 и 36мм.
Наменетo за деца од 9 до 22кг.
Едноставно монтирање и расклопување на седиштето
Сертифицирано според EN14344.
Појас со три точки на заклучување
Ремени за стапалата на детето
Рефлектор на задниот дел за дополнителна безбедност

Спецификации

Бренд
HTP

Карактеристики

Тип на велосипед
Урбан
Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Максимална тежина на корисникот
22 kg

Ананас ID

Шифра на производот
4FET6ZB7RP

EAN /   код

EAN /   код
5310311009858
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.