Selected image for HUMMEL Чизми thermo boot jr
Ново

HUMMEL Чизми thermo boot jr

D Sport
2.790 ДЕНЗаштеда 1.395 ДЕН
1.395ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

ХУМЕЛ е основана во Данска во 1923 година.
Влијанието на данската традиција се рефлектира во дизајни кои следат едноставен крој, основни бои како црна и сива боја со комбинација на живописни бои, како и мешавина од ретро и нови трендови за урбан изглед.
Од 2006 година, Хумел исто така се занимава со областа на модните обувки, каде се става акцент на удобност и квалитет, додека напредните технологии овозможуваат максимална удобност и заштита на стапалата со секое движење.
Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност да комбинираат различни стилови на оваа позната марка: спорт, начин на живот, мода и обувки.

THERMO BOOT JR е вашиот нов омилен придружник благодарение на водоотпорниот TPR надворешен материјал и затоплувачката облога изработена од 30% волна и 70% полиестер.

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.95 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Есен
Големина
33

Ананас ID

Шифра на производот
F1WA0NY2QV

EAN /   код

EAN /   код
5700496232408
2.790 ДЕНЗаштеда 1.395 ДЕН
1.395ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

ХУМЕЛ е основана во Данска во 1923 година.
Влијанието на данската традиција се рефлектира во дизајни кои следат едноставен крој, основни бои како црна и сива боја со комбинација на живописни бои, како и мешавина од ретро и нови трендови за урбан изглед.
Од 2006 година, Хумел исто така се занимава со областа на модните обувки, каде се става акцент на удобност и квалитет, додека напредните технологии овозможуваат максимална удобност и заштита на стапалата со секое движење.
Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност да комбинираат различни стилови на оваа позната марка: спорт, начин на живот, мода и обувки.

THERMO BOOT JR е вашиот нов омилен придружник благодарение на водоотпорниот TPR надворешен материјал и затоплувачката облога изработена од 30% волна и 70% полиестер.

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.95 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Есен
Големина
33

Ананас ID

Шифра на производот
F1WA0NY2QV

EAN /   код

EAN /   код
5700496232408
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.