Slike HUMMEL Чорапи 4/1 hmllegacy core mix
Slike HUMMEL Чорапи 4/1 hmllegacy core mix

HUMMEL Чорапи 4/1 hmllegacy core mix

D Sport
1.199 ДЕНЗаштеда 120 ДЕН
1.079ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 03/12/2023

Боја:Шарена

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

ХУМЕЛ е основана во Данска во 1923 година.
Влијанието на данската традиција се рефлектира во дизајни кои следат едноставен крој, основни бои како црна и сива боја со комбинација на живописни бои, како и мешавина од ретро и нови трендови за урбан изглед.
Од 2006 година, Хумел исто така се занимава со областа на модните обувки, каде се става акцент на удобност и квалитет, додека напредните технологии овозможуваат максимална удобност и заштита на стапалата со секое движење.
Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност да комбинираат различни стилови на оваа позната марка: спорт, начин на живот, мода и обувки.

Спецификации

Бренд
hummel

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
46

Ананас ID

Шифра на производот
O1UA025HTN

EAN /   код

EAN /   код
5700497537298
1.199 ДЕНЗаштеда 120 ДЕН
1.079ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 03/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

ХУМЕЛ е основана во Данска во 1923 година.
Влијанието на данската традиција се рефлектира во дизајни кои следат едноставен крој, основни бои како црна и сива боја со комбинација на живописни бои, како и мешавина од ретро и нови трендови за урбан изглед.
Од 2006 година, Хумел исто така се занимава со областа на модните обувки, каде се става акцент на удобност и квалитет, додека напредните технологии овозможуваат максимална удобност и заштита на стапалата со секое движење.
Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност да комбинираат различни стилови на оваа позната марка: спорт, начин на живот, мода и обувки.

Спецификации

Бренд
hummel

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
46

Ананас ID

Шифра на производот
O1UA025HTN

EAN /   код

EAN /   код
5700497537298

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.