Slike HUMMEL Чорапи - сет 3 fundamental
Ново
Slike HUMMEL Чорапи - сет 3 fundamental
Ново

HUMMEL Чорапи - сет 3 fundamental

D Sport
1.199 ДЕНЗаштеда 320 ДЕН
879ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 07/12/2023

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

ХУМЕЛ е основана во Данска во 1923 година.
Влијанието на данската традиција се рефлектира во дизајни кои следат едноставен крој, основни бои како црна и сива боја со комбинација на живописни бои, како и мешавина од ретро и нови трендови за урбан изглед.
Од 2006 година, Хумел исто така се занимава со областа на модните обувки, каде се става акцент на удобност и квалитет, додека напредните технологии овозможуваат максимална удобност и заштита на стапалата со секое движење.
Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност да комбинираат различни стилови на оваа позната марка: спорт, начин на живот, мода и обувки.

Спецификации

Бренд
hummel

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Есен
Големина
41-45

Ананас ID

Шифра на производот
MCGB0PE1XK

EAN /   код

EAN /   код
5700493984393
1.199 ДЕНЗаштеда 320 ДЕН
879ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 07/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

ХУМЕЛ е основана во Данска во 1923 година.
Влијанието на данската традиција се рефлектира во дизајни кои следат едноставен крој, основни бои како црна и сива боја со комбинација на живописни бои, како и мешавина од ретро и нови трендови за урбан изглед.
Од 2006 година, Хумел исто така се занимава со областа на модните обувки, каде се става акцент на удобност и квалитет, додека напредните технологии овозможуваат максимална удобност и заштита на стапалата со секое движење.
Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност да комбинираат различни стилови на оваа позната марка: спорт, начин на живот, мода и обувки.

Спецификации

Бренд
hummel

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Есен
Големина
41-45

Ананас ID

Шифра на производот
MCGB0PE1XK

EAN /   код

EAN /   код
5700493984393
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.