Selected image for HUMMEL Дрес детски BEESPOKE CLAUSEN JERSEY S/S

HUMMEL Дрес детски BEESPOKE CLAUSEN JERSEY S/S

D Sport
1.990 ДЕНЗаштеда 796 ДЕН
1.194ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

HUMMEL Дрес детски BEESPOKE CLAUSEN JERSEY S/S

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
164

Ананас ID

Шифра на производот
ZANHL8GN00

EAN /   код

EAN /   код
2000037214560
1.990 ДЕНЗаштеда 796 ДЕН
1.194ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

HUMMEL Дрес детски BEESPOKE CLAUSEN JERSEY S/S

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
164

Ананас ID

Шифра на производот
ZANHL8GN00

EAN /   код

EAN /   код
2000037214560
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.