Selected image for HUMMEL Хеланки HMLCLEA SEAMLESS

HUMMEL Хеланки HMLCLEA SEAMLESS

D Sport
2.499 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
1.499ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Хеланки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
SDD3ADL6YT

EAN /   код

EAN /   код
5700497861799
2.499 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
1.499ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Хеланки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
SDD3ADL6YT

EAN /   код

EAN /   код
5700497861799
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.