Selected image for HUMMEL Хеланки HMLMICA 7/8

HUMMEL Хеланки HMLMICA 7/8

D Sport
1.590ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Хеланки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
14

Ананас ID

Шифра на производот
SUR3A863YT

EAN /   код

EAN /   код
8682902449815
1.590ДЕН

Опис на производот

Хеланки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
14

Ананас ID

Шифра на производот
SUR3A863YT

EAN /   код

EAN /   код
8682902449815
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.