Selected image for HUMMEL Хеланки HMLMICA 7/8

HUMMEL Хеланки HMLMICA 7/8

D Sport
1.590 ДЕНЗаштеда 795 ДЕН
795ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Хеланки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
10

Ананас ID

Шифра на производот
Z8S3AK1IFJ

EAN /   код

EAN /   код
8682902449853
1.590 ДЕНЗаштеда 795 ДЕН
795ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Хеланки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
10

Ананас ID

Шифра на производот
Z8S3AK1IFJ

EAN /   код

EAN /   код
8682902449853
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.