Selected image for HUMMEL Хеланки HMLYENE

HUMMEL Хеланки HMLYENE

D Sport
1.190 ДЕНЗаштеда 476 ДЕН
714ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Хеланки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
12

Ананас ID

Шифра на производот
Q2Y3A6V2XP

EAN /   код

EAN /   код
8682902455540
1.190 ДЕНЗаштеда 476 ДЕН
714ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Хеланки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
12

Ананас ID

Шифра на производот
Q2Y3A6V2XP

EAN /   код

EAN /   код
8682902455540
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.