Selected image for HUMMEL Хеланки

HUMMEL Хеланки

D Sport
2.090ДЕН

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

HUMMEL Хеланки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
XS/S
Тип на производ
Женски Тренинг Хеланки

Ананас ID

Шифра на производот
C8EE6IUI1K

EAN /   код

EAN /   код
2000004734817
2.090ДЕН

Опис на производот

HUMMEL Хеланки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
XS/S
Тип на производ
Женски Тренинг Хеланки

Ананас ID

Шифра на производот
C8EE6IUI1K

EAN /   код

EAN /   код
2000004734817
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.