Selected image for HUMMEL Хеланки

HUMMEL Хеланки

D Sport
2.490ДЕН

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

HUMMEL Хеланки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
XS/S
Тип на производ
Женски Running Хеланки

Ананас ID

Шифра на производот
VBEE6HXXP8

EAN /   код

EAN /   код
5700496019566
2.490ДЕН

Опис на производот

HUMMEL Хеланки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
XS/S
Тип на производ
Женски Running Хеланки

Ананас ID

Шифра на производот
VBEE6HXXP8

EAN /   код

EAN /   код
5700496019566
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.