Selected image for HUMMEL Капа

HUMMEL Капа

890 ДЕНЗаштеда 178 ДЕН
712ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Бела

Опис на производот

HUMMEL Качкет Капа LIFESTYLE

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет

Ананас ID

Шифра на производот
SSWII8U2C5

EAN /   код

EAN /   код
8682902476200
890 ДЕНЗаштеда 178 ДЕН
712ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

HUMMEL Качкет Капа LIFESTYLE

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет

Ананас ID

Шифра на производот
SSWII8U2C5

EAN /   код

EAN /   код
8682902476200
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.