Selected image for HUMMEL Маица HMLMT VANJA

HUMMEL Маица HMLMT VANJA

D Sport
1.699 ДЕНЗаштеда 680 ДЕН
1.019ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
TFT2AS1TFK

EAN /   код

EAN /   код
5700497827740
1.699 ДЕНЗаштеда 680 ДЕН
1.019ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
TFT2AS1TFK

EAN /   код

EAN /   код
5700497827740
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.