Selected image for HUMMEL Маица s/s

HUMMEL Маица s/s

999 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
699ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

HUMMEL Маица s/s

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
10.0

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
JN0XW8RUYD

EAN /   код

EAN /   код
8682902425505
999 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
699ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Опис на производот

HUMMEL Маица s/s

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
10.0

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
JN0XW8RUYD

EAN /   код

EAN /   код
8682902425505
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.