Selected image for HUMMEL Маица s/s

HUMMEL Маица s/s

999 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
699ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

HUMMEL Маица s/s

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.47 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
14

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
QR5XWA9FGB

EAN /   код

EAN /   код
8682902415926
999 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
699ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

HUMMEL Маица s/s

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.47 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
14

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
QR5XWA9FGB

EAN /   код

EAN /   код
8682902415926
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.