Selected image for HUMMEL Маица tank top

HUMMEL Маица tank top

890 ДЕНЗаштеда 356 ДЕН
534ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

HUMMEL Маица tank top

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
L

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
FE1XW9SEB9

EAN /   код

EAN /   код
8682902426052
890 ДЕНЗаштеда 356 ДЕН
534ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Опис на производот

HUMMEL Маица tank top

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
L

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
FE1XW9SEB9

EAN /   код

EAN /   код
8682902426052
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.