Selected image for Hummel машка поло кошула, сина

Hummel машка поло кошула, сина

1.599 ДЕНЗаштеда 320 ДЕН
1.279ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

Hummel машка маичка со јака, сина

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
С

Ананас ID

Шифра на производот
HRHHIMBHM6

EAN /   код

EAN /   код
8682902420579
1.599 ДЕНЗаштеда 320 ДЕН
1.279ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Опис на производот

Hummel машка маичка со јака, сина

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
С

Ананас ID

Шифра на производот
HRHHIMBHM6

EAN /   код

EAN /   код
8682902420579
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.