0 thumbnail image for HUMMEL машки хеланки за трчање Први бесшевни хулахопки црни
1 thumbnail image for HUMMEL машки хеланки за трчање Први бесшевни хулахопки црни
Selected image for HUMMEL машки хеланки за трчање Први бесшевни хулахопки црни
Selected image for HUMMEL машки хеланки за трчање Први бесшевни хулахопки црни

HUMMEL машки хеланки за трчање Први бесшевни хулахопки црни

D Sport
1.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Машки Baselayer - хеланки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен

Ананас ID

Шифра на производот
LTUMV7CMZP

EAN /   код

EAN /   код
5700495248301
1.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Машки Baselayer - хеланки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен

Ананас ID

Шифра на производот
LTUMV7CMZP

EAN /   код

EAN /   код
5700495248301
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.