0 thumbnail image for HUMMEL Машки шорцеви HMLMT INTERVAL
1 thumbnail image for HUMMEL Машки шорцеви HMLMT INTERVAL
2 thumbnail image for HUMMEL Машки шорцеви HMLMT INTERVAL
Selected image for HUMMEL Машки шорцеви HMLMT INTERVAL
Selected image for HUMMEL Машки шорцеви HMLMT INTERVAL
Selected image for HUMMEL Машки шорцеви HMLMT INTERVAL

HUMMEL Машки шорцеви HMLMT INTERVAL

2.799 ДЕНЗаштеда 560 ДЕН
2.239ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

HUMMEL Машки шорцеви HMLMT INTERVAL сив

Материјал :  55% полиестер, 37% памук, 8% еластин

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
C709F23JBQ

EAN /   код

EAN /   код
5700499203863
2.799 ДЕНЗаштеда 560 ДЕН
2.239ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Опис на производот

HUMMEL Машки шорцеви HMLMT INTERVAL сив

Материјал :  55% полиестер, 37% памук, 8% еластин

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
C709F23JBQ

EAN /   код

EAN /   код
5700499203863
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.