Selected image for HUMMEL Папучи

HUMMEL Папучи

1.490 ДЕНЗаштеда 1.043 ДЕН
447ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

ХУМЕЛ е основана во Данска во 1923 година.
Влијанието на данската традиција се рефлектира во дизајни кои следат едноставен крој, основни бои како црна и сива боја со комбинација на живописни бои, како и мешавина од ретро и нови трендови за урбан изглед.
Од 2006 година, Хумел исто така се занимава со областа на модните обувки, каде се става акцент на удобност и квалитет, додека напредните технологии овозможуваат максимална удобност и заштита на стапалата со секое движење.
Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност да комбинираат различни стилови на оваа позната марка: спорт, начин на живот, мода и обувки.

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
6

Ананас ID

Шифра на производот
94XA0XY9KH

EAN /   код

EAN /   код
5700496034347
1.490 ДЕНЗаштеда 1.043 ДЕН
447ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

ХУМЕЛ е основана во Данска во 1923 година.
Влијанието на данската традиција се рефлектира во дизајни кои следат едноставен крој, основни бои како црна и сива боја со комбинација на живописни бои, како и мешавина од ретро и нови трендови за урбан изглед.
Од 2006 година, Хумел исто така се занимава со областа на модните обувки, каде се става акцент на удобност и квалитет, додека напредните технологии овозможуваат максимална удобност и заштита на стапалата со секое движење.
Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност да комбинираат различни стилови на оваа позната марка: спорт, начин на живот, мода и обувки.

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Унисекс

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
6

Ананас ID

Шифра на производот
94XA0XY9KH

EAN /   код

EAN /   код
5700496034347
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.