Selected image for HUMMEL патики bussan synth nubock

HUMMEL патики bussan synth nubock

D Sport
2.799 ДЕНЗаштеда 560 ДЕН
2.239ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Кафе

Големина

Опис на производот

HUMMEL патики bussan synth nubock

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Кафе

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
2SQU4N0Y24

EAN /   код

EAN /   код
5700497502159
2.799 ДЕНЗаштеда 560 ДЕН
2.239ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

HUMMEL патики bussan synth nubock

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Кафе

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
2SQU4N0Y24

EAN /   код

EAN /   код
5700497502159
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.