Selected image for HUMMEL Патики forli

HUMMEL Патики forli

D Sport
3.699 ДЕНЗаштеда 1.110 ДЕН
2.589ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

HUMMEL патики forli

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
FGQU43P4T1

EAN /   код

EAN /   код
5700498581504
3.699 ДЕНЗаштеда 1.110 ДЕН
2.589ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

HUMMEL патики forli

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
FGQU43P4T1

EAN /   код

EAN /   код
5700498581504
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.