Selected image for HUMMEL Патики HML OIL MONO JR

HUMMEL Патики HML OIL MONO JR

D Sport
2.999 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
2.099ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Патики

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
E47VYSII6B

EAN /   код

EAN /   код
8682902254662
2.999 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
2.099ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Патики

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
E47VYSII6B

EAN /   код

EAN /   код
8682902254662
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.