Slike HUMMEL Патики hml regar high
Ново
Slike HUMMEL Патики hml regar high
Ново

HUMMEL Патики hml regar high

D Sport
4.699 ДЕНЗаштеда 1.410 ДЕН
3.289ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 07/12/2023

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

ХУМЕЛ е основана во Данска во 1923 година.
Влијанието на данската традиција се рефлектира во дизајни кои следат едноставен крој, основни бои како црна и сива боја со комбинација на живописни бои, како и мешавина од ретро и нови трендови за урбан изглед.
Од 2006 година, Хумел исто така се занимава со областа на модните обувки, каде се става акцент на удобност и квалитет, додека напредните технологии овозможуваат максимална удобност и заштита на стапалата со секое движење.
Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност да комбинираат различни стилови на оваа позната марка: спорт, начин на живот, мода и обувки.

Спецификации

Бренд
hummel

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
41

Ананас ID

Шифра на производот
E1I90YILUN

EAN /   код

EAN /   код
8682902620887
4.699 ДЕНЗаштеда 1.410 ДЕН
3.289ДЕН
Понудата важи од 05/12/2023 до 07/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

ХУМЕЛ е основана во Данска во 1923 година.
Влијанието на данската традиција се рефлектира во дизајни кои следат едноставен крој, основни бои како црна и сива боја со комбинација на живописни бои, како и мешавина од ретро и нови трендови за урбан изглед.
Од 2006 година, Хумел исто така се занимава со областа на модните обувки, каде се става акцент на удобност и квалитет, додека напредните технологии овозможуваат максимална удобност и заштита на стапалата со секое движење.
Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност да комбинираат различни стилови на оваа позната марка: спорт, начин на живот, мода и обувки.

Спецификации

Бренд
hummel

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
41

Ананас ID

Шифра на производот
E1I90YILUN

EAN /   код

EAN /   код
8682902620887

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.