Selected image for HUMMEL Патики LEISURE LX-E

HUMMEL Патики LEISURE LX-E

D Sport
3.699 ДЕНЗаштеда 1.480 ДЕН
2.219ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Патики

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
NYWVYQ5JCG

EAN /   код

EAN /   код
5700498403547
3.699 ДЕНЗаштеда 1.480 ДЕН
2.219ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Патики

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
NYWVYQ5JCG

EAN /   код

EAN /   код
5700498403547
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.