Selected image for HUMMEL Патики ST. POWER PLAY TEX

HUMMEL Патики ST. POWER PLAY TEX

D Sport
4.290 ДЕНЗаштеда 2.145 ДЕН
2.145ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Кафе

Големина

Опис на производот

Патики

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Кафе
Големина
45

Ананас ID

Шифра на производот
Q1XVY62M8O

EAN /   код

EAN /   код
5700498418442
4.290 ДЕНЗаштеда 2.145 ДЕН
2.145ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Патики

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Кафе
Големина
45

Ананас ID

Шифра на производот
Q1XVY62M8O

EAN /   код

EAN /   код
5700498418442
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.