Selected image for HUMMEL Патики teiwaz 2.0

HUMMEL Патики teiwaz 2.0

D Sport
3.990ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

HUMMEL Патики teiwaz 2.0

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Есен
Големина
9.0

Ананас ID

Шифра на производот
HS2WPVLF70

EAN /   код

EAN /   код
5700498590322
3.990ДЕН

Опис на производот

HUMMEL Патики teiwaz 2.0

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Есен
Големина
9.0

Ананас ID

Шифра на производот
HS2WPVLF70

EAN /   код

EAN /   код
5700498590322
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.