Selected image for HUMMEL Шорцеви  core Баскет

HUMMEL Шорцеви core Баскет

D Sport
1.090 ДЕНЗаштеда 545 ДЕН
545ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

HUMMEL Шорцеви core Баскет

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки
Големина
S
Тип на производ
Машки BASKET Шорцеви

Ананас ID

Шифра на производот
X9EE6QN55T

EAN /   код

EAN /   код
5700493993135
1.090 ДЕНЗаштеда 545 ДЕН
545ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

HUMMEL Шорцеви core Баскет

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки
Големина
S
Тип на производ
Машки BASKET Шорцеви

Ананас ID

Шифра на производот
X9EE6QN55T

EAN /   код

EAN /   код
5700493993135
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.