Selected image for HUMMEL Шорцеви CORE POLY

HUMMEL Шорцеви CORE POLY

D Sport
990 ДЕНЗаштеда 594 ДЕН
396ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Машки
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
C6N1A9R6IS

EAN /   код

EAN /   код
5700495185446
990 ДЕНЗаштеда 594 ДЕН
396ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Машки
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
C6N1A9R6IS

EAN /   код

EAN /   код
5700495185446
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.