Selected image for HUMMEL Шорцеви CORE POLY

HUMMEL Шорцеви CORE POLY

D Sport
890 ДЕНЗаштеда 445 ДЕН
445ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
6-8

Ананас ID

Шифра на производот
7SN1AUEF2K

EAN /   код

EAN /   код
5700495186122
890 ДЕНЗаштеда 445 ДЕН
445ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
6-8

Ананас ID

Шифра на производот
7SN1AUEF2K

EAN /   код

EAN /   код
5700495186122
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.