Selected image for HUMMEL Шорцеви HMLMAIKA SWIM

HUMMEL Шорцеви HMLMAIKA SWIM

1.799 ДЕНЗаштеда 720 ДЕН
1.079ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
FVX3AUW6H2

EAN /   код

EAN /   код
8682902457612
1.799 ДЕНЗаштеда 720 ДЕН
1.079ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
FVX3AUW6H2

EAN /   код

EAN /   код
8682902457612
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.