Selected image for HUMMEL Шорцеви HMLMIRA

HUMMEL Шорцеви HMLMIRA

D Sport
1.699 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
1.189ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
LVQ3AD1CVD

EAN /   код

EAN /   код
8682902449181
1.699 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
1.189ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
LVQ3AD1CVD

EAN /   код

EAN /   код
8682902449181
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.