Selected image for HUMMEL Шорцеви HMLMODI

HUMMEL Шорцеви HMLMODI

D Sport
1.599 ДЕНЗаштеда 959 ДЕН
640ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
12

Ананас ID

Шифра на производот
9FF1AB18KS

EAN /   код

EAN /   код
8682902450637
1.599 ДЕНЗаштеда 959 ДЕН
640ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
12

Ананас ID

Шифра на производот
9FF1AB18KS

EAN /   код

EAN /   код
8682902450637
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.