Selected image for HUMMEL Шорцеви HMLQIYANA

HUMMEL Шорцеви HMLQIYANA

D Sport
1.299 ДЕНЗаштеда 260 ДЕН
1.039ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
12

Ананас ID

Шифра на производот
MHF1AREXPI

EAN /   код

EAN /   код
8682902453621
1.299 ДЕНЗаштеда 260 ДЕН
1.039ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
12

Ананас ID

Шифра на производот
MHF1AREXPI

EAN /   код

EAN /   код
8682902453621
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.